play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Një yll me emrin e saj në bulevardin e famës! Kelly Clarkson: “Ndihem e bekuar”.

today21/09/2022

Background
share close

Kelly Clarkson u nderua me yll në bulevardin  e të famshmëve në Hollywood.

E rrethuar nga anëtarët ikonik të jurisë së shout “American Idol”, Simon Cowell, Paula Abdul dhe Randy Jackson, fituesja e edicionit të parë të kësaj gare muzikore dukej shumë e lumtur në ceremoninë e zbulimit të yllit të saj.

Ky nderim i këngëtares zuri vend disa javë pasi e shënoi 20 vjetorin e triumfit revolucionar në “American Idol”, që e vendosi atë në rrugë drejt suksesit dhe shndërrimit në një prej superyjeve të muzikës në Amerikë.

Kelly Clarkson receives star on Hollywood Walk of Fame as 'American Idol'  judges reunite - ABC7 Los Angeles

“Ky është vendi ku fitova para 20 vjetëve.

Ndihem me fat dhe e bekuar.

Ekzistojnë ëndrra të cilat nuk e dije që i ke por pastaj ato realizohen dhe ti ndihesh shumë e bekuar për gjithçka”.

Në fillim të këtij muaji, Clarkson nisi  edicionin e katërt të emisionit të saj ditor, “The Kelly Clarkson Show”, i cili aktualisht është duke u xhiruar në New York.

Kelly Clarkson's Two Kids Attend Her Walk of Fame Induction: PhotoThe Kelly Clarkson Show - Syndicated Talk Show - Where To Watch

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Guinness

Ariana Grande 20 herë në Guiness!

Kengetarja amerikane Ariana Grande eshte bere 20 here pjese e librit te rekordeve Guiness. Nje nga arsyet eshte ‘debutimi i shumicës prej këngëve të saj në Nr.1 në Billboard Hot 100”, me pesë të renditura në krye të top listave,si e vetmja  artiste që e ka arritur këtë në histori. Rekorde te tjera vijne per cilesimin si Artistja femër më e ndjekur në Spotify. Artistja me më shumë  hyrje në […]

today21/09/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%