play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

“My Mind And Me” dokumentari që rrëfen sfidat personale dhe profesionale të Selena Gomez!

today21/09/2022

Background
share close

Selena Gomez, i ka publikuar pamjet e para të dokumentarit unik për jetën dhe karrierën e saj, “My Mind And Me”.

Në trailer, Gomez dëgjohet duke thënë se ajo dhe mendja e saj “nuk përputhen mirë ndonjëherë”.

Ajo gjithashtu shihet e përlotur në disa pamje të marra nga arkiva.

Në një deklaratë të publikuar më herët nga kompania “Apple”, dokumentari u përshkrua si një projekt intim dhe unik, i cili e shfaq ngritjen gjashtëvjeçare të këngëtares drejt famës globale.

“Pas vitesh në qendër të vëmendjes, Selena Gomez arrin një famë të paimagjinueshme.

Ky dokumentar unik i papërpunuar dhe intim, përfshin udhëtimin e saj gjashtëvjeçar në një pikëpamje të re”.

Deri më sot, Gomez   ka shitur më shumë se 210 milion këngë anembanë botës dhe muzika e saj është transmetuar mbi 45 miliardë herë.

“My Mind And Me” do te vijë në platformën Apple TV+ me 4 nëntor 2022.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Club Goes To Hollywood

Një yll me emrin e saj në bulevardin e famës! Kelly Clarkson: “Ndihem e bekuar”.

Kelly Clarkson u nderua me yll në bulevardin  e të famshmëve në Hollywood. E rrethuar nga anëtarët ikonik të jurisë së shout “American Idol”, Simon Cowell, Paula Abdul dhe Randy Jackson, fituesja e edicionit të parë të kësaj gare muzikore dukej shumë e lumtur në ceremoninë e zbulimit të yllit të saj. Ky nderim i këngëtares zuri vend disa javë pasi e shënoi 20 vjetorin e triumfit revolucionar në “American […]

today21/09/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%