play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

“Muzika më ka sjellë dritë”! Shakira flet për herë të parë pas ndarjes nga Pique!

today22/09/2022

Background
share close

Kanë kaluar tre muaj që kur Shakira dhe futbollisti spanjoll, Gerard Piqué konfirmuan ndarjen e tyre dhe tani këngëtarja, ka folur për herë të parë për prishjen e lidhjes.

Ndjehem sikur në këtë moment të jetës sime, që është ndoshta një nga orët më të vështira dhe më të errëta të jetës sime, muzika ka sjellë dritë”, tha Shakira në një intervistë për “Elle”per te cilen edhe pozon ne kopertinë.

“Kam qëndruar e heshtur dhe thjesht jam përpjekur t’i përpunoj të gjitha.

Shakira Is Making New Music, Healing, and Having Her Say

Shakira Calls Tax Fraud Allegations A 'Salacious Press Campaign' | The  Daily Caller

Shakira habla en ELLE por primera vez sobre Piqué

Epo, është e vështirë të flasësh për këtë, veçanërisht sepse jam ende duke e kaluar dhe sepse jam në sy të publikut, dhe sepse ndarja jonë nuk është si një ndarje e rregullt.

Dhe kështu ka qenë e vështirë jo vetëm për mua, por edhe për fëmijët e mi.

Tepër e vështirë”, është shprehur këngëtarja me prejardhje kolumbiane.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Club Goes To Hollywood

Dy aktorët më të pashëm në botë,sipas Brad Pitt!

Aktori Brad Pitt, ka përmendur Paul Newman dhe George Clooney  si dy meshkujt më të pashëm në botë, në të shkuarën dhe të tashmen. I pyetur nga “Vogue”aktorit nuk ’i është dashur të mendojë gjatë për të thënë dy emrat. Për të shkuarën ai ka thënë se ky titull duhet t’i takojë aktorit të ndjerë amerikan Paul Newman. Pas lavdërimeve, Pitti ka thënë se Newmani “po plakej shumë pashëm”. Për […]

today22/09/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%