play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Momenti ikonik që bëri bashkë aktoret e “The Devil Wears Prada” (video)

today27/02/2024

Background
share close

Së fundi në ndarjen e çmimeve “Screen Actors Guild Awards” Meryl Streep,Emily Blunt dhe Anne Hathaway u ngjitën në skenë  për të dorëzuar një prej mimeve të mbrëmjes.

Me filozofinë se aktorët jo gjithnjë janë si në rolet që luajnë Meryl Streep tha:” Eshtë e vjetër shprehja,ku mbaron personazhi dhe ku fillon aktori.

“Ti dhe Miranda Pristley në film ishit si binjake”-i tha Emily Blunt.

E ndërsa aktorja tha se nuk kishte lidhje me personazhin fare,Anne Hathaway ndërhyri duke shtuar:”Jo,jo kjo nuk ishte një pyetje!

Përgjigjia i referohet një prej batutave të famshme në “Devil Wears Prada” gjatë një skene ku Meryl Streep në rolin e Miranda Pristley,nxjerr edhe një herë në pah karakterin e saj  ç’armatosës para asistentes së saj Andy,që luhet nga Hathaway.

 

(c) Elsa Ymeri

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *