play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Teknologji

Messenger me probleme, bisedat e përdoruesve nuk mbyllen

today09/02/2024

Background
share close

Përdoruesit e Messenger-it në Facebook po përjetojnë probleme pasi nuk janë në gjendje të mbyllin bisedat e tyre.

Problemet konstatohen kryesisht tek përdoruesi i aplikacionit në kompjuter dhe jo në celular, ndërkohë që shumica e raportimeve janë mbledhur nga shtete të ndryshme të botës.

Sipas raportimeve, ka edhe përdorues që nuk janë në gjendje të hyjnë në llogarinë e tyre.

Kjo çështje e re teknike vjen vetëm një javë pasi me probleme të ngjashme u përballën sërish përdoruesit e kompjuterëve elektrikë.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%