play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Kanye West është i famshmi më i pasjellshëm dhe këtë nuk e themi ne!

today17/01/2022

Background
share close

Kanye West, i njohur gjithashtu së fundmi edhe si  “Ye”, është emëruar si i dyshuar në një raport
konfrontimi fizik të marrë nga departamenti i policisë së Los Angelesit, pas një incidenti që ndodhi jashtë “Magazina Soho”, një klub
nate. West nuk është arrestuar, konfirmoi revista “Variety”.Fox 11 i Los Angeles
fillimisht e shpërndau lajmin, duke pretenduar se reperi 44-vjeçar, goditi me grusht një
fans që i kërkoi autograf, shkruan “The Guardian”.Duke cituar burime të zbatimit të ligjit,
tabloidi TMZ raportoi se incidenti ndodhi rreth orës 3:00 të mëngjesit dhe po hetohet si
një konfrontim fizik, i cili si kundërvajtje mbart një dënim maksimal prej gjashtë muajsh
burg.Në mars të vitit 2014, West nuk mori një akuzë kundërvajtëse të konfrontimit fizik
me një fotograf, të cilin ai e sulmoi ne korrik te 2013-es.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *