play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Bota

Indi, lind foshnja me 4 këmbë dhe 4 duar

today19/01/2022

Background
share close

Një ngjarje e pabesueshme ka shkaktuar tronditje në të gjithë Indinë pasi në lindje të vendit një foshnjë ka lindur me katër krahë dhe katër këmbë.

I porsalinduri është kthyer në një pol tërheqës për mijëra njerëz që shkojnë për ta adhuruar dhe madje e konsiderojnë atë si një rimishërim të Zotit që erdhi në Tokë për të shpëtuar vendin.

Foshnja ka lindur në spitalin e qytetit Sardar dhe sipas mjekëve është një bashkim i papërsosur siamez.

Vlen të theksohet se nëna e fëmijës është përballur me probleme të shumta gjatë shtatzënisë së foshnjës ndërsa nuk dihet as seksi i tij pasi organet gjenitale nuk janë formuar.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Aktualitet

Manastirliu: Test falas për depistimin e hershëm të kancerit të qafës së mitrës

Në kuadër të Javës Europiane të Sensibilizimit Kundër Kancerit të Qafës së Mitrës, Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu nga qendra shëndetësore nr.4 në kryeqytet, e ka quajtur programin e depistimit të hershëm të kancerit të qafës së mitrës një program të konsoliduar, duke apeluar të gjitha gratë e grupmopshës 40-50 vjeç të drejtohen pranë qendrave shëndetësore për testimin falas. “Ne kemi kryer deri më tani rreth 31 […]

today19/01/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%