play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

High Tech Time

“GoldenEye 007” jo vetëm film por edhe lojë elektronike.

today19/09/2022

Background
share close

Loja e famshme “GoldenEye 007”  do të vijë së shpejti në konsolën Xbox të Microsoft-it, si dhe në konsolën e lojërave të dorës  të “Nintendo Switch”.

Është një remaster i lojës legjendare që u shfaq në 1997 për konsolën “Nintendo 64” dhe lojtarët së shpejti do të mund ta luajnë këtë lojë në rezolucion 4K në Xbox dhe Nintendo Switch.

Për më tepër, do të jetë e mundur të luhet loja në një modalitet me shumë lojtarë me ekran të ndarë.Loja do të tregtohet nga kompania Rare, e cila ka konfirmuar se titulli GoldenEye 007 HD do të jetë i disponueshëm edhe përmes Xbox Game Pass dhe Nintendo Switch Online.

Goldeneye 007 is coming to Nintendo Switch and Xbox Game Pass

Lojtarët do të kenë në dispozicion modalitetet Campaign dhe Cheat dhe do të rikthehet gjithashtu mbështetja për shkopinj analog dhe formatet 16:9 në rezolucione deri në 4K.

Ata që kanë tashmë një kopje dixhitale të përmbledhjes së lojës Rare Replay do të marrin GoldenEye 007 HD falas.

Ky lajm  vjen ndërsa fansat e agjentit britanik James Bond festojnë 60 vjetorin e ekskluzivitetit.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Club Goes To Hollywood

Rikthehet Cameron Diaz! Pas 8 vitesh mungesë,me një film të ri.

Tetë vjet pas mungesës së saj në ekran të madh, Diaz rikthehet me filmin e ri të realizuar nga Netflix, “Back In Action”. Në një intervistë për emisionin “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”, aktorja e pranoi se ndihej nervoze por edhe e emocionuar për rikthimin e saj para kamerave. “Nuk është se i harron të gjitha gjërat rreth aktrimit. Unë kam shumë vjet që e bëjë këtë profesion, dhe […]

today19/09/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%