play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Sociale

Europa Conference, Rama: Edhe 20 mijë tifozë pritet të vijnë sot

today25/05/2022

Background
share close

Edhe rreth 20 mijë tifozë të tjerë pritet të mbërrijnë gjatë ditës së sotme në Tiranë për ndeshjen e Conference League, mes Romës dhe Fejnordit.

Kryeministri Edi Rama ka publikuar edhe disa foto të tifozëve që vijnë në Shqipëri ndërsa shkruan se sipas një protokolli me standardet më të larta të sigurisë, po mbahen në gatishmëri të gjitha strukturat doganore e policore në Rinas&Durrës dhe natyrisht në Tiranë.

Rama:

Shqipëria mirëpret nga ajri dhe deti mysafirët e finales europiane, sipas një protokolli me standardet më të larta të sigurisë, që mban në gatishmëri të gjitha strukturat doganore e policore në Rinas&Durrës dhe natyrisht në Tiranë

*gjatë ditës së sotme priten mbi 20.000 vizito

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Sport

Nata e finales së madhe, ja sa para fiton klubi që ngre lart trofeun historik

Sot në mbrëmje fusha e stadiumit “Air Albania” do të shkelet nga dy finalistë të një kompeticioni debutues të UEFA-s, Ligës së Konferencës, ku Roma dhe Fejnordi do të përballen për një trofe europian, i cili edhe pse i fundit nga rëndësia, mungon prej vitesh për këto dy klube. Nga ana e përfitimeve financiare, fituesi i trofeut do të marrë 5 milionë euro, ndërsa vendi i dytë do të përfitojë […]

today25/05/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%