play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Dy aktorët më të pashëm në botë,sipas Brad Pitt!

today22/09/2022

Background
share close

Aktori Brad Pitt, ka përmendur Paul Newman dhe George Clooney  si dy meshkujt më të pashëm në botë, në të shkuarën dhe të tashmen.

I pyetur nga “Vogue”aktorit nuk ’i është dashur të mendojë gjatë për të thënë dy emrat.

Për të shkuarën ai ka thënë se ky titull duhet t’i takojë aktorit të ndjerë amerikan Paul Newman.

Style Icons: Paul Newman – The Tailory New York

Pas lavdërimeve, Pitti ka thënë se Newmani “po plakej shumë pashëm”.

Për Clooney-n, si mashkullin më të pashëm  në botë, Pitt ka thënë se e veçon edhe si mik edhe sepse ai gjithmonë e zgjedh ate.

Brad Pitt dhe Clooney kanë bashkëpunuar në pesë filma deri tani.

MARCOGROB.COM | Portrait photography men, Male portrait, Celebrity portraits

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Bota

Prekëse, djaloshi me një këmbë dhuron “show”

Një video shumë e bukur po qarkullon në rrjetet sociale. Disa fëmijë janë duke luajtur futboll në një terren shumë të vogël prej betoni. Një nga këta fëmijë është i gjymtuar dhe gjatë lojës, ai driblon mjeshtërisht njërin prej shokëve dhe shënon gol të jashtëzakonshëm nën këmbët e portierit. Kjo video ka marrë të paktën 5.4 milionë shikime. Një video tepër e bukur dhe prekëse në të njëjtën kohë.

today22/09/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%