play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Britney Spears dhe një sagë pafund problemesh me të atin

today20/01/2022

Background
share close

 

Ekipi ligjor i Britney Spears u shpreh  se babai i saj, Jamie Spears, duhet të jetë në gjendje t’i paguajë tarifat e tij ligjore, sepse u pasurua duke marrë më shumë se gjashtë milionë $ nga të ardhurat e vajzës së tij gjatë gjithë konservatorit, sipas dokumenteve gjyqësore të paraqitura përpara një seancë dëgjimore së fundi.Jamie Spears, 69 vjeç, fitoi 6,314,307.99 $ gjatë gjithë konservatorit, i cili u ndërpre në nëntor, tha ekipi ligjor në dokumentet e paraqitura nga avokati i Britney Spears, Matthew Rosengart.Dokumentet gjithashtu akuzojnë Jamie Spears se ka përdorur disa nga të ardhurat për shfaqjen e tij televizive. Akuzat u bënë në dokumentet gjyqësore të paraqitura në përgjigje të një kërkese të babait të Spears që gjykata ta detyronte vajzën e tij të vazhdonte të paguante tarifat e tij ligjore, edhe pse ai ishte pezulluar si kujdestar i saj përpara përfundimit të marrëveshjes në nëntor.Britney tani po përballet me një grindje publike edhe me motrën e saj, Jamie Lynn Spears, e cila pak ditë më parë solli librin e ri ku flet edhe për yllin e muzikës pop.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *