play_arrow

keyboard_arrow_right

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

“British Vouge” pushtohet nga Beyonce! Kopertina më ekstravagante e vitit!

today16/06/2022

Background
share close

Ekstravagancë,ngjyra,guxim,veshje futuristike dhe një kalë.

Kjo është panorama dhe vetëm disa prej elementëve që kornizojnë shfaqjen  e Beyonce Knowles në kopertinën e versionit britanik të revistës “Vouge”.

Beyoncé Covers British 'Vogue''s July 2022 Issue - FashionistaBeyonce Blazes British Vogue, Details on New Album 'Renaissance' Revealed - That Grape Juice

Beyonce Blazes British Vogue, Details on New Album 'Renaissance' Revealed - That Grape JuiceBeyoncé Hub's tweet - "Beyoncé for British Vogue - July 2022 " - TrendsmapBeyoncé covers British Vogue in headpieces, platform boots

Duket se këngëtarja nuk del asnjëherë nga strategjitë e saj të shkëputjeve të gjata dhe më pas shfaqjeve të bujshme.

Si kësaj here,ndërsa ka dhuruar të gjithë dominancën e saj artistike në foton e kopertinës dhe setin në brendësi të revistës,si për të thënë: “U riktheva”.

Ky numër i muajit korrik i “British Vouge” ,e sjell Beyonce Knowles si artisten e cila  pa u sforcuar asnjëherë e ka vëmendjen me vete për dhe në cdo gjë që bën.

 

Elsa YMERI (c)

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Previous post

Club Goes To Hollywood

Rikthehet Beyonce! Po vjen “Renaissance”

Beyonce bërë  me dije që  albumi i saj i ardhshëm solo, “Renaissance”,  do të vijë  në treg më 29 korrik. Beyonce shkroi … "Renaissance” në rrjetet sociale, dhe platformat e transmetimit  "Spotify", "Apple Music" dhe "Tidal", në pronësi të bashkëshortit të saj, reperit Jay-Z,  dhe iu  ofroi  fansave mundësinë për ta ruajtur paraprakisht albumin. Lista e "Apple Music"  sugjeron se projekti do të përbëhet nga 16 këngë. Ky eshtë albumi […]

today16/06/2022

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%