play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Guinness

“Breaking Bad” është në Guiness! 99 nga 100 pikët maskimale në MetaCritic

today23/09/2022

Background
share close

Në Librin e rekordeve Guinnes ka  hyrë edhe  “Breaking Bad”, si seriali më i vlerësuar televiziv me 99 nga 100 pikë të mundshme në faqen MetaCritic.com, që trajton vlerësimet e kritikëve më të njohur.

“Breaking Bad” jane serite krim-drame te Vince Gilligan.

Episodet  jane shfaqur nga 20 janari 2008-29 shtator 2013,me aktoret Bryan Craston,Anna Gunn,Aaron Paul,Dean Morris,Betsy Brandt.

Serite u rikthyen ne 2019-en dhe ne gushtin e ketij viti ne Netflix.

Breaking Bad Poster - Walter White Jesse Pinkman - RV Vince Gilligan – Sandgrain Studio

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


0%