play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

High Tech Time

Bëhuni gati! I famshmi “Nokia 3210” vjen në muajin maj!

today21/03/2024

Background
share close

HMD mund të prezantojë një version të ri të telefonit “Nokia 3210” në muajin maj.

HMD njoftoi një telefon të ri “Nokia” që do të arrinte në muajin maj në Kongresin Botëror të Celularëve muajin e shkuar, dhe një postim i ri në rrjetin social X jep një ide se çfarë të presësh.

Postimi ka një ilustrim dhe një lidhje me faqen që sugjeron se bëhet fjalë për një ditëlindje dhe vetë postimi është postuar më 18 mars, ditëlindja e 25-të e “Nokia 3210”.

Telefoni legjendar i hapi rrugën “Nokia 3310”, i cili u bë një legjendë në industrinë e telefonisë.

The history of Snake: How the Nokia game defined a new era for the mobile  industry

Ishte “Nokia 3210”  që solli lojën e famshme “Snake”, panele të ndërrueshme, një kompozitor të integruar të tonit, si dhe dizajnin pa antena dhe “Nokia 3310”  i mori të gjitha.

HMD ka të ngjarë të ofrojë më shumë të dhëna në periudhën e ardhshme, të cilat do të konfirmojnë ose mohojnë teorinë popullore.

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *0%