play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

High Tech Time

“AirPods 4” vijnë në fund të vitit!

today20/03/2024

Background
share close

Produkti i dytë më i madh i kompanisë “Apple”, pas iPhone, “AirPods”, pritet të ketë përditësime këtë vit.

“Apple” do të publikojë dy modele të reja AirPods 4 gjatë këtij viti,shkroi “The Independent”.

Dy modelet e reja AirPods pritet të dalin ne treg  në fund të vitit, sipas raportuesit të brendshëm të “Apple”, Mark Gurman.

Për momentin, dihet pak për dizajnin, veçoritë dhe specifikat e AirPods 4, por raporti i Mark Gurmanit ka dhënë pak më shumë njohuri.

“Apple”  thuhet se po punon në një veçori të testit të dëgjimit.

 

Modeli i ardhshëm i “AirPods Pro” mund të shfaqë gjithashtu kamera me rezolucion të ulët që mund të skanojnë mjedisin e përdoruesit.

Sidoqoftë, kjo nuk do të jetë e disponueshme në AirPods 4,të cilat  pritet të ketë përmirësim të cilësisë së zërit në “AirPods 4”.

Bazuar në çmimet e AirPods 2 dhe 3, AirPods 4 mund të kushtojnë rreth 149 $ dhe modeli i dytë 179 $.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *0%