Interesante


Veshjen perfekte të zyrës na e tregoi Meghan, që sapo iu rikthye punës!!

Postuar nga Isida Muco

13th September 2019Pesë muaj pasi solli në jetë djalin e saj, Archie, Meghan Markle e “mbylli lejen e lindjes“ .

Dukesha e Sussex-it iu kthye punës duke nisur me një event bamirësie, I cili kërkon t`I vijë në ndihmë të gjitha grave që të gjejnë rroba të përshtatshme për intervistë pune dhe quhet ‘iCollectClothes’.

Dhe si për ilustruar më mirë nismën e saj, Meghani u shfaq me një veshje tipike zyre: Këmishë të bardhë, pantallona të zeza dhe këpucë kafe me takë të lartë, të cilat I kishte kombinuar me rripin.

Në vesh mbante një palë vëthë të princeshës Diana e në kycin e dorës kishte vënë po ashtu një byzylyk që dikur I përkiste vjehrrës së saj të ndjerë. Një vajzë e kompletuar, me pak fjalë!