play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

U betua se nuk do të martohej kurrë, Simon Cowell i propozon partneres së tij!

today12/01/2022

Background
share close

Manjati britanik i muzikës Simon Cowell është fejuar me të dashurën e tij Lauren Silverman, pasi ishte në lidhje me të për gati 10 vjet dhe ‘u betua’ se ai nuk do të martohej kurrë. Lajmi u konfirmua nga një burim i cili tha për “Entertainment Tonight” se Simon, 62 vjeç, u ul në një gjunjë për t’i propozuar partneres së tij gjatë pushimeve familjare të çiftit në Barbados.

Simon i propozoi Lauren-it në pushimet e tyre në Barbados gjatë festave përpara djalit të tyre Eric dhe djalit të Lauren-it, Adam. Lauren ishte aq e befasuar dhe nuk e priste që Simon të propozonte, sepse Simon më parë nuk e kishte menduar kurrë se ai ishte tipi që dëshiron të martohet. Ai ndryshoi mendje sepse e kuptoi se takoi të duhurën.

Lauren “tha po menjëherë”, sipas burimit i cili gjithashtu tha se ajo ishte “jashtëzakonisht e emocionuar”.

Lauren ka qenë pika e fortë e Simon dhe e mbështet atë pa kushte. Ata janë të dy shumë të lumtur dhe e duan shumë njëri-tjetrin. Propozimi ishte një hap tjetër i natyrshëm.

Krijuesi i “X Factor” filloi të takohej me Lauren në vitin 2013 ndërsa ajo ishte ende e martuar me ish-in e saj dhe mikun e ngushtë të Simon, Andrew Silverman. Pasi Lauren mbeti shtatzënë me fëmijën e parë të Simon, ajo finalizoi divorcin e saj nga Andrew. Dyshja jetojnë së bashku në rezidencën e Simon dhe Lauren shpesh fluturon për në Nju Jork për të parë djalin e saj më të madh Adam, për të cilin ajo ndan kujdestarinë pas ndarjes me Andrew.

Simon dhe Lauren rrallë flasin për lidhjen e tyre, por Simon së fundmi tregoi për romancën e tyre në “Together For Short Lives”. Kur u pyet nëse romanca është ende e gjallë mes të dyve, Simon qeshi teksa tha si më poshtë.

Më duket se po! Covid-19 ishte testi i vërtetë. Si të gjithë, ne ishim në izolim për një kohë të gjatë dhe pikërisht atëherë kupton nëse ju pëlqeni apo jo shoqëria e njëri-tjetrit. Ne vërtet e bëmë. Kështu që t’i përgjigjem pyetjes suaj, po, romanca është ende e gjallë!

Written by: admin

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *