play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Gazetare

Sashenka Ndreka

Background

Programi

KLUBI I MËNGJESIT

Genti, Evi, Altini dhe Sasha

Është konceptuar dhe realizuar si një “Morning Show” radioteleviziv që sjell lajmet e para, argëtimin, humorin, kulturën, shtypin, motin, informacione të dobishme dhe lojrat telefonike.“Klubi i mëngjesit” bëhet shoqëruesi gazmor i çdomëngjesi për dëgjuesit, brenda dhe jashtë Shqipërisë.Nga Genti Deçka , Evi Reçi Altin Sulaj dhe Sashenka Ndreka   Rate it

Journalist

0%