play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Radio Host

Korado Aliaj

Background

Programi

DËGJO KËTU

Me Lenc Pisha dhe Korado Aliaj

"Dëgjo Këtu" ON AIR Me Lenc Pisha dhe Korado Aliaj deri në 15:00 çdo të hënë, të martë, të enjte dhe të premte.Rate it

Radio Host

0%