play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Fred Lushi

Background

Programi

AFTERHOURS

MUZIKË E ZGJEDHUR

Non stop muzikë e veçante. Ryma dhe këngë më pak të njohura por të zgjedhura. Nga DJ Alfred LushiRate it

Dj

0%