play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Guinness

Numri më i madh i topave të kapur nga putrat e një qeni

today12/01/2022

Background
share close

Pudding, një qen 9-vjeçar nga Sakura, Japoni, ishte në gjendje të kapte 14 topa me putrat e tij në një minutë, duke thyer rekordin e tij prej 11 topash. Qeni i talentuar gjithashtu hipën në një skateboard, ecën me dy këmbë dhe hidhet mbi një litar.

Written by: admin

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *