Lajme


Njerku e fut në dush me ujë të valuar dhe e djeg, arsyeja shokon! Nena, mos ja besoni askujt femijet!

Postuar nga Isida Muco

2nd December 2019Fëmija mori një notë të keqe në shkollë dhe njerku e detyroi që të bënte dush të nxehtë.

Ai e detyroi fëmijën 7 vjeç të së fejuarës që të futej në dush të valuar, duke i djegur pjesën e sipërme të kokës.

Kjo bëri që 27-vjeçari John Terell të vihet nën akuzë dhe të arrestohet, pas ngjarjes së ndodhur javën e kaluar.

Ai humbi toruan pasi zbuloi se fëmija kishte marrë një notë të keqe, kështu që fillimisht e e rrahu dhe më tej e futi në dush të valuar.

Pavarësisht djegieve të pësuara, ai u dërgua në spital vetëm pas dy ditësh.

Nën hetim është vënë edhe gruaja, e cila duke tentuar që të mbrojë veten dhe partnerin tha se ngjarja ishte aksidentale dhe se djali kishte përfunduar në dush aksidentalisht.