play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

Kourtney Kardashian shtatzënë?! Ylli i “KUWTK” nxit dyshimet e fansave!

today12/01/2022

Background
share close

Kourtney Kardashian po kalon momentin më të mirë të jetës së saj teksa shijon fejesën me bateristin e Blink-182, Travis Barker. Ylli 42-vjeçar i “Keeping Up With The Kardashians” ka lënë të kuptohet se është shtatzënë me fëmijën e saj të katërt dhe të parin me Travis.

Kourtney aktualisht ndan Mason, Penelope dhe Reign me ish-partnerin Scott Disick dhe tani po trondit fansat me dyshime se një tjetër fëmijë mund të jetë rrugës. Ndërsa ajo ka treguar më parë se mund të jetë këndi i shkrepjeve që ka shfaqur disa të dhëna, Kourtney e di gjithashtu se kamera nuk gënjen kurrë.

Superfansja Jordyn Woodruff postoi në Instagram gjatë fundjavës për të detajuar arsyet pse Kourtney mund të jetë në pritje të ëmbël. Jordyn theksoi një avokado të cilën Kourtney e ndau në Story-n e saj në Instagram dhe tha se kjo është një e dhënë kryesore. Jordyn tha:

A do të thotë kjo avokado që Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë në pritje të një fëmije? Kourtney Kardashian e postoi këtë avokado në Instagram Story dhe vazhdoi ta shfaqte. Më pas ajo postoi këtë foto me duart mbi stomak. Në javën e 16-të, fëmija juaj është sa një avokado.

Kourtney dhe Travis u fejuan në tetor të vitit të kaluar dhe në të njëjtin muaj një burim i tha Us Weekly se ata do të kishin një fëmijë së bashku.

Written by: admin

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *