play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

I kaluan pushimet së bashku? Modelja Arta Nitaj reagon lidhur me thashethemet për një lidhje të mundshme me Romeon!

today12/01/2022

Background
share close

Një nga modelet më të përfolura që jo pak herë është bërë pjesë edhe e diskutimeve në showbiz është Arta Nitaj. Bukuroshja nuk njihet vetëm për hiret perfekte, por edhe për marrëdhënien e mirë me shumë personazhe të showbiz-it të cilët e kanë përzgjedhur edhe si modele në klipin e tyre, si Butrint Imeri e Dafina Zeqiri. Por, me një modele si Arta nuk mund të mos lindin edhe dyshime për romanca të mundshme ashtu siç ka ndodhur së fundmi.

Arta ka kaluar disa ditë pushime në Dubai, por njësoj ka bërë dhe aktori i njohur i humorit Romeo Veshaj. Dyshja kanë postuar foto në llogaritë e tyre në Instagram nga i njëjti vend dhe kjo ka bërë që ndjekësit të dyshojnë për diçka më shumë mes tyre.

Mirëpo, modelja ka mohuar çdo spekulim të përfolur duke thënë se madje as nuk e njeh Romeon dhe se është në një lidhje.

Një nga figurat publike shqiptare që nuk e njoh nga afër dhe nuk e kam takuar kurrë është Romeo. Thjesht kemi bërë foto në të njëjtin vend, tek restoranti “Namos”. Për Vitin e ri Romeo s’ka qenë në Dubai, pra nuk kemi festuar bashkë. Kam Romeon tim, unë Zhulieta.  

Është e vështirë ta keni humbur episodin live të së premtes së “Big Brother”, ku Monika Lubonja u surprizua nga piloti që e kishte kërkuar aq shumë ta takonte. Monika ka krijuar shpesh plot situata humoristike kur bëhet fjalë historinë e saj me pilotin e parashutave dhe droneve që u vijnë banorëve për t’i surprizuar.

E duket se Monikës i ‘paska mbetur mendja’ tek piloti. Gjatë një darke në shtëpi, aktorja i është drejtuar nëpërmjet kamerave këngëtarit Elgit Doda dhe aktorit të humorit Romeo Veshaj. Ajo i thotë që ka një kërkesë, që ata të krijojnë një kënge për të dhe pilotin.

Written by: admin

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *