Lajme


Diçka e madhe po vjen! Britney Spears dhe The Weeknd bashkojnë forcat

Postuar nga admin

24th November 2021Britney Spears ka njoftuar se do të shfaqet në serialin e ri të The Weeknd.

“Sapo xhirova një film të titulluar “The IDOL” … është e garantuar që të ketë sukses dhe do të sjellë buzëqeshje në fytyrat e familjes sime të bukur !!!!!”, tha ajo në Instagram.

Referenca e saj e re e fshehtë në Instagram për ‘familjen e saj të bukur’ vjen mes konfliktit të gjatë me prindërit e saj Jamie dhe Lynn.

Që nga fitorja e saj ligjore ndaj babait të saj këtë shtator, Britney ka akuzuar nënën e saj se ka qenë organizatorja e vërtetë pas kujdestarisë.

Ajo postoi dhe më pas fshiu një postim të bujshëm në Instagram duke i thënë nënës së saj: “Ti e di saktësisht se çfarë ke bërë”.

Britney pohoi: ‘Babai im mund të ketë filluar kujdestarinë 13 vjet më parë … por ajo që njerëzit nuk e dinë është se nëna ime është ajo që i dha atij idenë !!!!’

Postimi erdhi një ditë pasi Variety raportoi se një seri dramatike me gjashtë episode të quajtur The Idol me protagonist The Weeknd është porositur nga HBO.

The Weeknd do të luajë në mes të një kasti që përfshin vajzën e Johnny Depp, Lily-Rose Depp, aktoren kryesore të Shoëgirls Elizabeth Berkley dhe yllin e Another World Anne Heche.

Ndërkohë Britney u lirua së fundmi nga kujdestaria e saj, më shumë se një muaj pasi babai i saj u pezullua nga kontrolli i pasurisë së këngëtares.