play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Guinness

Burri më i vjetër në Botë

today12/01/2022

Background
share close

Burri më i vjetër që jeton ende është 111 vjeçari nga Japonia Sakari Momoi. I moshuari ka vështirësi me dëgjimin, por gjendja e përgjithshme është e mirë. Ai pëlqen peshkun dhe lexon me kënaqësi, të preferuarat janë poezitë kineze thotë Momoi.

Written by: admin

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *