play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Club Goes To Hollywood

“Batman”-i i Robert Pattison është i errët. Aktori flet për superheroin e tij!

today26/01/2022

Background
share close

 

Robert Pattinson, ka zbuluar disa detaje per rolin e ardhshem te Bataman-it qe ai portretizon ne filmin e ardhshem. Aktori 35-vjeçar eshte nen petkun e superheroit në filmin e regjisorit Matt Reeves, “The Batman”, dhe në një intervistë të fundit tregoi se shikuesit do te shohin një anë të errët të këtij personazhi.Për revistën franceze “Premiere”, Pattinson tha: “Ekziston një rregull për Batman-in, që ai nuk duhet të kryej kurrë vrasje. Kjo gjë mund të interpretohet në dy mënyra. Ai dëshiron t’iu  japë  dënimin e duhur kriminelëve, ose dëshiron t’i vrasë ata por kontrolli mbi veten nuk e lejon ta bëjë një gjë të tillë.Studioja filmike prapa këtij projekti vendosi t’i ndajë me fansat e superheroit të famshëm, disa pamje të reja të cilat e shfaqin më mirë raportin mes dy personazheve, Batman dhe Catwoman, të portretizuar në film nga Robert Pattinson dhe Zoe Kravitz si dhe sjell pamje të shkurtra të karaktereve të liga, The Riddler i personifikuar nga Paul Dano, dhe Colin Farrell i cili vjen në rolin e Penguinit. Krahas yjeve, Pattinson, Kravitz, Dano dhe Farrell, në film luajnë edhe aktorët: Jeffrey Wright, John Turturro, Peter Sarsgaard dhe Andy Serkis.“The Batman” vjen i realizuar me një buxhet prej 100 milionë $, ndërsa planifikohet të vijë në kinema më 4 mars të këtij viti.

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *