play_arrow

keyboard_arrow_right

Listeners:

Top listeners:

skip_previous play_arrow skip_next
00:00 00:00
playlist_play chevron_left
volume_up
chevron_left
  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM SHQIPËRI

  • cover play_arrow

    LIVE CLUB FM KOSOVË KOSOVË

  • cover play_arrow

    LIVE RADIO SHQIP DËGJO SHQIP

Show Biz

28-vjetori, Ronaldo ndriçon kullën e Dubait me fytyrën e Georginës

today28/01/2022

Background
share close

Cristiano Ronaldo i dhuroi të dashurës Georgina Rodriguez dhuratën më të vecantë për ditëlindje, duke vendosur fytyrën e saj dhe një mesazh në ndërtesën më të lartë në botë.

Babai 36-vjeçar i katër fëmijëve shpenzoi mijëra euro duke ndriçuar horizontin e Dubait me imazhet e mahnitshme të partneres së tij, shkruan The Sun.

Ai publikoi një video, duke treguar fytyrën e bukuroshes spanjolles në fasadën e kullës së famshme Burj Khalifa në Instagramin e tij.

Çifti së bashku me fëmijët e tyre pozuan me ndërtesën në sfond teksa po shijonin një rast të veçantë. “Shumë urime dashuria ime”, -shkruan futbollisti i njohur.

 

“Kështu përfundon kjo ditë emocionuese ❤️ Nuk gjej dot fjalë 😭 Faleminderit, faleminderit dhe faleminderit @cristiano Nuk mund të më bësh më të lumtur se kaq. Faleminderit të gjithëve që keni punuar për ta bërë këtë ditë kaq të veçantë 🌟 Dhe faleminderit të gjithëve që jeni gjithmonë aty dhe gëzoheni për lumturinë time dhe të familjes sime 💐❤️ Ju dua të gjithëve me zemër ❤️ 🙏”-shkruan Georgina në postimin e saj krah fotove përrallore nga Dubai.

 

 

Written by: Sasha Ndreka

Rate it

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *