Lajme


Melania Trump bëhet ‘e gjallë’

Postuar nga Isida Muco

31st May 2018Zonja e Parë e SHBA Melania Trump, që nuk është parë në publik që kur bëri një operacioni në spital këtë muaj, është bërë ‘e gjallë’.

Ajo ka vendosur ti japë fund thashethemeve për martesën dhe shëndetin e saj.

“E qetë dhe e sigurtë, jam me familjen time në Shtëpinë e Bardhë,”-shkruajti zonja Trump në Twitter. “Unë shoh mediat që punojnë jashtë orarit duke spekuluar ku jam dhe më kë jam.”

Kanë kaluar 20 ditë që kur Zonja e Parë është parë për herë të parë në publik. Ajo u shfaq me presidentin Trum kur ai priti në shtëpi 3 të burgosur amerikanë nga Koreja e Veriut.

Melania iu nënshtrua një operacioni në veshka dhe pas kësaj mediat spekuluan se çfarë kishte ndodhur me Zonjën e Parë dhe se ku ishte.