Lajme


Meghan Markle tregon aftësitë me top me këpucë me taka

Postuar nga Isida Muco

25th September 2018Duka dhe Dukesha e Sussex përveç elegancës, kanë treguar anën e tyre sportive.

Meghan Markle dhe Princi Harry të hënën morën pjesë në ceremoninë e Coach Core Awards, në një program që inkurajon të rinjtë të përfshihen në aktivitetet sportive.

Meghan dhe princi i saj testuan aftësitë e tyre në sporte, ndërsa dukesha bie në sy pasi kishte veshur këpucë me taka.

Por kjo nuk e ka penguar atë që të zotërojnë mirë fushën dhe topin.