Showbiz


Khloe Kardashian tradhton të dashurin Tristan Thompson

Postuar nga Isida Muco

11th October 2018Ajo qëndroi në krah të të dashurit të saj Tristan Thompson pavarësisht se ai e tradhëtoi disa herë kur ajo ishte shtatzënë në pritje të fëmijës së parë.

Por tani ylli i televizioneve Khloe Kardashian thuhet se ka marrë hak për tradhëtinë e basketbollistit.
Khloe është në qendër të pretendimeve se tradhëtoi babain e fëmijës së saj me ish të dashurin French Montana.

“Khloe tradhëtoi Tristanin me ish e saj, Frech Montana-tha një burim- Ata u takuan në fillim të disa muajve më parë. Është e qartë dhe e thjeshtë. Ishte koha për të marrë hak.”

34-vjeçarja ende nuk ka reaguar ndaj akzuave.