Showbiz


Gigi & Zayn janë ndarë ???

Postuar nga Isida Muco

14th March 2018Zayn Maliki dhe e dashura e tij, supermodelja Gigi Hadid, mendohet se  i kanë dhënë fund lidhjes së tyre e cila zgjati rreth dy vite. Është gazeta britanike “The Sun” ajo që shkruan se çifti ,që ishte afër fejesës , ka marre  vendimin për ndarje si  shkak i orarit të ngjeshur që i bënte presion lidhjes së tyre.

Ata nuk janë më çift, por mbeten të afërm dhe përkrahës të njëri-tjetrit. Realiteti është se janë ndarë, pas shumë kohe së bashku”, ka thënë një person shumë i afërt i çifti për “The Sun”.

Zyan dhe Gigi ishin në një lidhje që prej vitit 2016 ndërkohë që dukeshin të lumtur në krahët e njëti- tjetrit.