Lajme


Burrë e grua vranë foshnjen e tyre 2-muajsh: S’bënim dot seks

Postuar nga Isida Muco

3rd April 2019Luke Morgan, 26-vjeç dhe Emma Cole, 22 vjeç, vetdorëzuan në polici duke rrëfyer se kanë vrarë fëmijën e tyre në vitin 2014 pas një mosmarrëveshjeje të rëndë.

Foshnja 2-muajsh humbi jetën si pasojë e mbytjes por askush nuk ishte arrestuar deri sot, dhe çështja ishte mbyllur si një aksident.

Sipas ‘Metro’, çifti kishte probleme në jetën erotike dhe nuk bënte dot seks pasi foshnja e tyre qante dhe nuk flinte gjumë. Sic ka thënë çifti, të dy ishin nën efektin e alkoolit dhe bënë diçka shumë mizore.

Ishin ata që mbytën femijen e tyre pasi e akuzonin se ishte arsyeja që nuk bënin dot seks. Pas këtij akti, ata thirrën ambulancën me shpresën se do shpëtonin vogëlushin e tyre, por foshnja nuk ka mbijetuar.

Tashmë Luke dhe Emma pritet që të dalin paragjykatës dhe të dënohen deri në 15 vite burg.